logo ArtATAK

NovinkyVýstavyUmělciProdejSlužbyO nás

ArtBikeCrank ARTATAk Bikez

02.09.2013
Plakáty na Náplavce! ARTcrank  
Cyklodopoupě bikez.cz   a  Galerie Artatak.cz představují akci ARTcrank a s ní vybrané plakáty a pohlednice s cyklotematikou a jejich tvůrce v rámci kulturní akce na Náplavce. Smyslem setkání je propojení umělecké a cyklistické scény,  cyklodesignu designu a plakátu.  
Akce se uskutečnila 12.9. od 14ti do 22ti hodin nahoře na Náplavce, pod záštitou galerie Artatak ve spolupráci s holešovickým doupětem bikez hned naproti kubistickým domům u Vyšehradského  tunelu. Zveme k zastavení širokou veřejnost.

Program: 
Na Náplavce budeme hrát, vystavovat plakáty a doufejme, že i bavit kolemjdoucí  již od 14ti hodin a to až do večera.

Od 19:30 ti hodin zahraje v rámci veřejné produkce NEUVĚŘITELNÁ kapela  Trautenberk. Od 14ti do 21:30 mickey discjockey.  (detaily raději vygooglujte :-))

Bikez 
zde představí kromě jiného koncept řádných  "kolozadvacet" (= koncept bezreklamace), který je tahem cesty zlatého středu informovat část cyklistické  veřejnosti o nebezpečí  získávání nekvalitních kol "zaosmnáct" nebo "bezdvouzadvacet"  za každou cenu zejména při nájezdu větším než 2000km ročně nebo  váze jezdce nad 80kg.

Artatak 
se pochlubí vybranými  plakáty ArtCrank (neuvádíme link, protože jde o překvapení) a také obrazy v rámci současné výstavy Just Screens, krystalicky čistého výrazu Pure Beautyho a Jakuba Tomáše, klikněte, chcete-li  od nich virtuáně spatřit více než je možno na  Náplavku fyzicky dovézt!
Dále uvidíte plakát a malbu od Richarda Augustina.


Akce typu Artcrank se každoročně konají v nejrůznějších formách a světových metropolích: rádi bychom začali jeho obdobu realizovat i v Praze. Přijďte se podívat  a podpořte tak propojení  kol a umění v konceptu Cykloart! 


Poznámka pro umělce:  volné ateliéry
Poznámka pro cyklisty: kolozadvacet
Poznámka pro ty, kteří mají doma pořád málo art-love:just screensFB Tumblr Youtube

Galerie ARTATAK

Bystrá 761, Hala 12
Horní Počernice
Praha - 193 00


otevírací doba: denně 11-19 hod,  informace o vstupu  na vrátnici areálu

nebo možnost prohlídky s galeristkou: kdykoli po telefonické domluvě na tel: 606 746 377


mapavlak,

kudy k nám

GPS 50°6'53.402"N, 14°36'5.728"E


Office:

Křesomyslova 23
Praha 4 - 140 00


+420 605 246425
info@artatak.cz

team ARTATAK

video365


pronájem: promo akce, eventy, koncerty

ENCZ