logo ArtATAK

NovinkyVýstavyUmělciProdejSlužbyO nás
Divoká MazankaNa Divoké Mazance, Zvonařovská 13, nad Palmovkou a v Kobylisích chceme obnovit kavárnu a park, v první řadě vytvořit zahradu tak, aby na místě mohla fungovat dětská skupina s prostorem pro setkávání, v hlavní roli s Divokými matkami z Karlína. Časem i školka, taneční, power a jóga studio, utrabežecký hub, cykloprostor mtb, výukový nealkopivovar, dynamickomeditační sál a kdo ví co ještě přijde: koukni na DivokouMazanku. Prostor i zahrada by měly sloužit veřejnosti z Kobylis, Palmovky a celé Prahy a okolí a všem, kteří milují taková fantastická místa jako je Mazanka. Postupně chceme obnovit i budovy, ale to bude  ještě cvíli trvat :-)

Osvícení majitelé celého prostoru nejprve zachránili nemovitost z rukou "developerů", kteří už měli připravené plány na zničení parku bytovou zástavbou. Také pozvolna nastartovali provoz jedné budovy pomocí provozu uměleckých ateliérů a kotle na dřevo a chtějí pomoci Divoké Mazance přivést na místo lidi: Ale bez vás všech to nepůjde: Zato Díky Vám všem můžeme společně vytvořit místo, které bude žít, místo setkávání mnoha prolínajících se kultur a komunit, proto, aby objekt začal zase žít a prospívat všem, kdo ho budou užívat. Harmonickou zahradu odpočinku uprostřed města. Bez vás by to nebylo možné.

Kampaň startuje 3.10., v návaznosti na fesťák  NamazanáMazanka a taky na fb na podporu kampan
>
Pronájem galerie, ateliéru, natáčení, focení, eventyProstory galerie ke krátkodobému pronájmu.
Pro umělce a studenty: 2500Kč/den (bez kanceláře)
Pro firmy: 10.000  - 15.000 Kč/den dle rozsahu

dle rozsahu>
Pronájem ateliéru na Divoké MazanceV budově bývalé jednotřídky Usedlosti Mazanka jsou dostupné ateliéry pro umělce. 25-120m2, kontaktujte nás ohledně aktuální dostupnosti.
Projekt ateliérů je předstupněm oživení celého prostoru Divoká Mazanka. včetně stodoly, sýpky a gotických stájí. A to i za pomoci fundraisingových kampaní.Kromě ateliérů by se na bývalou Viniční usedlost měla přestěhovat i galerie, měla by tu vzniknout školka, meeting hub pro běžce a cyklisty a kavárna i aktivity pro děti i dospělé. Projekt se bude uskutečňovat po částech tak, aby s nenarušila kontinuita již existujících prostor.
6000-15000>


FB Tumblr Youtube

Galerie ARTATAK

Bystrá 761, Hala 12
Horní Počernice
Praha - 193 00


otevírací doba: denně 11-19 hod,  informace o vstupu  na vrátnici areálu

nebo možnost prohlídky s galeristkou: kdykoli po telefonické domluvě na tel: 606 746 377


mapavlak,

kudy k nám

GPS 50°6'53.402"N, 14°36'5.728"E


Office:

Křesomyslova 23
Praha 4 - 140 00


+420 605 246425
info@artatak.cz

team ARTATAK

video365


pronájem: promo akce, eventy, koncerty

ENCZ